پارس مطلب

 • http://i.jootix.ir/img/2013/03/HD-PIC-Jootix.ir-74.jpg
 • http://www.donyayekhodro.com/wp-content/plugins/FAppendImage/images/085966BB-EE4D-A10E-C72A-A18796BB561D.jpg
 • http://dl.topnaz.com/2012/08/53424.imgcache2.jpg
 • http://www.ramsarsms.com/wp-content/uploads/2013/02/ms71111.jpg
 • http://www.yaspatogh.com/images/articles/y1/mashin-haye-jadid-10.jpg
 • http://car.hora.ir/News/40-Fastest-Car/1.jpg
 • http://www.kamyab.ir/wp-content/uploads/Gallery/Car-Cycle/Car/92-01-10/06-World-Top-Luxury-Cars%5BWwW.KamYab.IR%5D.jpg
 • http://dl.shangol.ir/wp-content/uploads/2012/07/Bugatti-Veyron-Grand-Sport-LOr-Blanc-live-in-Frankfurt.jpg
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا

آپدیت آفلاین آنتی ویروس

فیلتر عنوان 
نمایش تعداد 
شماره عنوان مطلب

شاید دوست داشته باشید این مطلب را هم بخوانید

بیشتر بخوانید

عشق بازی در ملاء عام +عکس

عشق بازی در ملاء عام +عکس

عشق بازی در ملاء عام +عکس
عرفی که با پیشتازی هر چه بیشتر در حیوانیت از سوی شبکه‌های ماهواره‌ای به دختران و پسران نامحرم و لاابالی اجازه می‌دهد در سایه بی‌غیرتی برخی مسئولین هر غلطی بکنند


یکی از معضلات رایج در حوزه روابط اجتماعی عدم رعایت ضوابط و روابط خصوصی توسط زوج‌ها و گسترش نمایش روابطی است که قاعدتا باید در خفا صورت بگیرد.

ممکن است مخاطبین محترم نیز به دفعات شاهد زوجی که در معابر پنجه در پنجه و یا حتی بدتر! دست درگردن یکدیگر و حتی باز هم بدتر!، همدیگر را در آغوش گرفته و راه می‌روند بوده اند.زوجینی که با استناد به نسبت زن و شوهری خود، روابط کاملا خصوصیشان را در ملاء عام به نمایش می‌گذارند!

این عمل ناشایست و غیر اخلاقی به غیر از تهییج احساسات جوانان مجرد، پایه گذار اشاعه بی‌حیایی و بی‌غیرتی در جامعه نیز قلمداد می‌شود. افراد کج فهم مرتکب چنین اعمالی، راه را برای دختران و پسران نامحرمی باز کرده‌اند که دارای نسبت استنادی زوجین مذکور نبوده و تنها با استفاده از چنین فضای مهیا شده‌ای، آزادانه به ارتکاب روابط نامشروع در جلوی چشم مردم می‌پردازند. پارک ها در تابستان و فضای گرم و متبوع واگن‌ها و ایستگاه‌های مترو در زمستان پذیرای افرادی از این دست است که حتی خیل انبوه افراد عبوری از کنار آنها نیز نمی‌تواند آنها را از عمل ارتکابی زشتشان بازدارد.

اگر بخواهیم علت بروز اینگونه رفتار ناشایست راریشه یابی کنیم باید در اولین وهله به عدم آموزش صحیح روابط زن و شوهری و احکام شرعی مربوط به آن اشاره کرد. اما به نظر می‌رسد بیش از علت اول باید حریم‌های شکسته شده از سوی فیلم‌های غربی پخش شده از ماهواره‌ها را در رواج این بی‌حیایی موثر دانست.

امواج ماهواره که این روزها به لطف کاهلی و انفعال مسئولین امر و به خصوص نیروی انتظامی در دسترس همگان قرار دارد آنچنان ملغمه‌ای از بی‌حیایی ساخته و چنان موجی از بی‌عفتی را به راه انداخته که حتی برخی مقیدین را نیز درامواج سهمگین خود بلعیده است.مردانی که نسل قبلیشان از شدت غیرت به جای نام کوچک همسرنام فرزند ذکور خود را برای صدا زدن او به‌کار می‌بردند حالا با ناموس خود در برابر چشم عموم دست به اعمالی می‌زنند که قلم از ذکر آن شرمسار است.

این تنها یکی از ابعاد بی‌غیرتی اشاعه داده شده توسط امواج ماهواره‌هاست که در حال تبدیل به یک عرف زشت و غیر شرعی است. درحالی که حد روابط زشت یاد شده در مورد زوجین به دلیل زندگی در زیر یک سقف از خطوط قرمز جنسی عبور نمی‌کند، هزاران شبکه مستهجن ماهواره‌ای که در حال اشاعه بدترین و کثیف‌ترین نوع روابط جنسی هستند، چنان شهوات مخاطبین خود را به غلیان آورده اند که این روزها شاهد فراتر رفتن دختران و پسران نامحرم گلاویز شده از خطوط قرمز روابط جنسی، حتی درواگن‌های مترو و در میان انبوه مسافران درهم فشرده شده در برابر دیدگان همه هستیم!
بله این یک واقعیت دیگر است ! که در حال تبدیل شدن به یک عرف می‌باشد؛ عرفی که با پیشتازی هر چه بیشتر در حیوانیت از سوی شبکه‌های ماهواره‌ای به دختران و پسران نامحرم و لاابالی اجازه می‌دهد در سایه بی‌غیرتی برخی مسئولین هر غلطی بکنند.

بله! نمایش کثیف یاد شده همه روزه با بازی بی‌غیرت‌ها و شیاطین انس به کارگردانی ماهواره‌ها و نظارت نیروی انتظامی و قوه قضائیه و سایر مسئولین در معابر عمومی برای همه به صورت رایگان در حال اجراست.

 

فروشگاه پارس مطلب

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.